Fracțiune mistui Pentru o excursie de o zi cine a cistigat proba de perechi la patinaj Suvenir A vedea printre personal

CM Patinaj Artistic 2011 – Proba de perechi, programul scurt | Inside These  Lines
CM Patinaj Artistic 2011 – Proba de perechi, programul scurt | Inside These Lines

Skate America a continuat la patinaj cu proba de perechi si cea feminina

Patinaj artistic: Americanii Knierim şi Frazier, medaliţi cu aur la perechi  la Mondialele de la Montpellier | AGERPRES • Actualizează lumea.
Patinaj artistic: Americanii Knierim şi Frazier, medaliţi cu aur la perechi la Mondialele de la Montpellier | AGERPRES • Actualizează lumea.

Campionatul European de Patinaj Artistic, în direct la TVR. Vezi programul  complet! - RADAR DE MEDIA
Campionatul European de Patinaj Artistic, în direct la TVR. Vezi programul complet! - RADAR DE MEDIA

Cine transmite Campionatul Mondial de patinaj artistic Montpellier 2022 -  Paginademedia.ro
Cine transmite Campionatul Mondial de patinaj artistic Montpellier 2022 - Paginademedia.ro

Chinezii Sui Wenjing şi Han Cong, campioni... | News.ro

Perechea care a câştigat concursul de dans la Campionatul European de  patinaj artistic | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Perechea care a câştigat concursul de dans la Campionatul European de patinaj artistic | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Patinaj artistic CM 2019 perechi. Noii campioni mondiali | DCNews

VIDEO Patinaj artistic: Anastasia Mishina și Aleksandr Galliamov, campioni  mondiali la perechi - HotNews.ro
VIDEO Patinaj artistic: Anastasia Mishina și Aleksandr Galliamov, campioni mondiali la perechi - HotNews.ro

Proba de perechi a Mondialului de patinaj artistic, câștigată de chinezii  Wenjing și Cong | Ziarul de Sport
Proba de perechi a Mondialului de patinaj artistic, câștigată de chinezii Wenjing și Cong | Ziarul de Sport

Campionatul European de Patinaj Artistic, în direct la TVR | TVR.RO

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

CM Patinaj artistic: Chinezii Wenjing Sui şi Cong Han, campioni mondiali  pentru a doua oară în proba de perechi - HotNews.ro
CM Patinaj artistic: Chinezii Wenjing Sui şi Cong Han, campioni mondiali pentru a doua oară în proba de perechi - HotNews.ro

Patinaj artistic: Ruşii Tatiana Volosojar şi Maksim Trankov, campioni  mondial la proba de perechi
Patinaj artistic: Ruşii Tatiana Volosojar şi Maksim Trankov, campioni mondial la proba de perechi

Patinaj artistic: Franța, campioană europeană în proba de perechi după 87  de ani - HotNews.ro
Patinaj artistic: Franța, campioană europeană în proba de perechi după 87 de ani - HotNews.ro

B365 - Echipa de Aur a Rusiei, la patinaj artistic, în premieră la  Bucureşti, fără Plushenko •
B365 - Echipa de Aur a Rusiei, la patinaj artistic, în premieră la Bucureşti, fără Plushenko •

Patinaj artistic: China a câştigat proba de perechi la "Campionatul celor  Patru Continente" | Epoch Times România
Patinaj artistic: China a câştigat proba de perechi la "Campionatul celor Patru Continente" | Epoch Times România

JO Soci 2014: Patinaj artistic, cine a câştigat la perechi | Ziua Veche

Patinaj artistic: Ruşii domină Campionatele Europene de la Tallinn |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Patinaj artistic: Ruşii domină Campionatele Europene de la Tallinn | AGERPRES • Actualizează lumea.

TVR a transmis Campionatul European de patinaj artistic de la Tallinn|  VIDEO | TVR.RO
TVR a transmis Campionatul European de patinaj artistic de la Tallinn| VIDEO | TVR.RO

Concursul de patinaj artistic s-a încheiat cu un aur pentru China

Chinezii Sui Wenjing şi Han Cong, campioni olimpici la perechi, la patinaj  artistic - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Chinezii Sui Wenjing şi Han Cong, campioni olimpici la perechi, la patinaj artistic - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Franţa a câştigat un nou titlu european după 87 ani în proba de perechi la  Europenele de patinaj
Franţa a câştigat un nou titlu european după 87 ani în proba de perechi la Europenele de patinaj

Patinaj artistic: Americanii Alexa Knierim şi... | News.ro