Mătuşă Romancier Celebritate cine a castigat federer sau anderson Fabulă Convingere Scaun

Imagini care cu greu pot fi descrise. Roger Federer a plâns în hohote la  meciul de retragere: "Nu sunt trist!"
Imagini care cu greu pot fi descrise. Roger Federer a plâns în hohote la meciul de retragere: "Nu sunt trist!"

Roger Federer și-a luat la revedere de la cariera de jucător cu o seară  splendidă la Laver Cup - Treizecizero
Roger Federer și-a luat la revedere de la cariera de jucător cu o seară splendidă la Laver Cup - Treizecizero

Europa e peste Restul Lumii! Meciuri dramatice în prima zi la Cupa Laver.  Inițiatorul Roger Federer a fost în tribune
Europa e peste Restul Lumii! Meciuri dramatice în prima zi la Cupa Laver. Inițiatorul Roger Federer a fost în tribune

Roger Federer s-a calificat pentru a şaptea oară în carieră în semifinalele  turneului de la Miami
Roger Federer s-a calificat pentru a şaptea oară în carieră în semifinalele turneului de la Miami

Bornă istorică atinsă de Roger Federer la Roland Garros: Elveţianul este  primul sportiv care joacă 400 de meciuri la un turneu de Grand Slam —  eMaramures
Bornă istorică atinsă de Roger Federer la Roland Garros: Elveţianul este primul sportiv care joacă 400 de meciuri la un turneu de Grand Slam — eMaramures

roger federer - ultimele știri | adevarul.ro

Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de  la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Djokovic, Nadal şi Federer s-au calificat în sferturile de la Roma

Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate |  Digi24
Turneul Campionilor 2018. Alexander Zverev, finala unor recorduri egalate | Digi24

Roger Federer a reusit prima victorie la Turneul Campionilor si intra din  nou in lupta pentru marele trofeu - VIDEO
Roger Federer a reusit prima victorie la Turneul Campionilor si intra din nou in lupta pentru marele trofeu - VIDEO

Roger Federer va juca a 65-a semifinală de Masters Series

Indian Wells: Djokovic l-a invins pe Federer in finala, castigand primul  titlu din 2014 - HotNews.ro
Indian Wells: Djokovic l-a invins pe Federer in finala, castigand primul titlu din 2014 - HotNews.ro

roger federer - citeste toate articolele despre roger federer - Antena Sport

FEDERER, ÎN SEMIFINALE. Elveţianul l-a învins pe Kevin Anderson, scor 6-4,  6-3 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
FEDERER, ÎN SEMIFINALE. Elveţianul l-a învins pe Kevin Anderson, scor 6-4, 6-3 | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

MOLDPRES News Agency - Radu Albot a câștigat un set la legendarul Roger  Federer
MOLDPRES News Agency - Radu Albot a câștigat un set la legendarul Roger Federer

Roger Federer - Wikipedia

roger federer Archives - B1TV.ro

Roger Federer pune capăt unei cariere impresionante în tenis. Rafael Nadal:  Aș fi vrut ca această zi să nu vină niciodată. Serena Williams: Ai inspirat  milioane de oameni, inclusiv pe mine
Roger Federer pune capăt unei cariere impresionante în tenis. Rafael Nadal: Aș fi vrut ca această zi să nu vină niciodată. Serena Williams: Ai inspirat milioane de oameni, inclusiv pe mine

Novak Djokovic - Nick Kyrgios, marea finală Wimbledon 2022! Nole nu a  câștigat niciun set în fața australianului - Antena Sport
Novak Djokovic - Nick Kyrgios, marea finală Wimbledon 2022! Nole nu a câștigat niciun set în fața australianului - Antena Sport

Roger Federer își licitează obiectele sportive din colecția proprie în  valoare de peste 1 milion de euro
Roger Federer își licitează obiectele sportive din colecția proprie în valoare de peste 1 milion de euro

Roger Federer se retrage din tenis la 41 de ani - A câștigat 20 de turnee  Grand Slam
Roger Federer se retrage din tenis la 41 de ani - A câștigat 20 de turnee Grand Slam

Palmares federer nadal

Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2018. Sârbul a câştigat al 13-lea  titlu de Mare Şlem al carierei, după o finală dominată net
Novak Djokovic, campion la Wimbledon 2018. Sârbul a câştigat al 13-lea titlu de Mare Şlem al carierei, după o finală dominată net

Boris Becker: "Novak Djokovic si Roger Federer sunt prieteni falsi -  Elvetianul nu este ceea ce pare, nu poti sa fii iubit de toata lumea" -  HotNews.ro
Boris Becker: "Novak Djokovic si Roger Federer sunt prieteni falsi - Elvetianul nu este ceea ce pare, nu poti sa fii iubit de toata lumea" - HotNews.ro