Însorit prognoză A se familiariza cine a castigat f inala de la madrid in 2019 expoziţie Admis mecanism

VIDEO Jessica Pegula, în finală la WTA Madrid - HotNews.ro

Novak Djokovic – Stefanos Tsitsipas, finala ATP de la Madrid Open 2019 |  Digi24
Novak Djokovic – Stefanos Tsitsipas, finala ATP de la Madrid Open 2019 | Digi24

Ons Jabeur a scris istorie pe zgura din Madrid! Victorie în 3 seturi în  finala cu Jessica Pegula
Ons Jabeur a scris istorie pe zgura din Madrid! Victorie în 3 seturi în finala cu Jessica Pegula

Finala Ligii Campionilor dintre Real Madrid și Liverpool a început cu o  întârziere de peste jumătate de oră. Numeroși suporteri erau blocați în  afara stadionului / Unde poate fi urmărit meciul
Finala Ligii Campionilor dintre Real Madrid și Liverpool a început cu o întârziere de peste jumătate de oră. Numeroși suporteri erau blocați în afara stadionului / Unde poate fi urmărit meciul

WTA Madrid - rezultate, tablouri, castigatoare, live online - Fanatik.ro

Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui  Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani
Alexander Zverev a câştigat la Madrid! Germanul i s-a adresat direct lui Ion Ţiriac, românul care a împlinit 82 de ani

Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe  Dominika Cibulkova
Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid! A învins-o cu 6-2, 6-4 pe Dominika Cibulkova

Marea surpriză a turneului de la Madrid: e în sferturi după ce a eliminat 3  câștigătoare de Grand Slam - Eurosport
Marea surpriză a turneului de la Madrid: e în sferturi după ce a eliminat 3 câștigătoare de Grand Slam - Eurosport

Surprizele zilei la turneul Mutua Madrid Open 2019. Simona Halep scapă de o  rivală periculoasă | Digi24
Surprizele zilei la turneul Mutua Madrid Open 2019. Simona Halep scapă de o rivală periculoasă | Digi24

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Câţi bani poate câştiga Simona Halep la Mutua Madrid dacă obţine titlul.  Până acum a câştigat 160.000 de euro
Câţi bani poate câştiga Simona Halep la Mutua Madrid dacă obţine titlul. Până acum a câştigat 160.000 de euro

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA  l-a câștigat cu 6-0 | Digi24
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA l-a câștigat cu 6-0 | Digi24

Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, în finala de dublu a turneului de la  Madrid | Digi24
Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, în finala de dublu a turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep - Kiki Bertens LIVE, finala de la Madrid 2019

SIMONA HALEP - KIKI BERTENS, in finala la Madrid! Olandeza pleaca cu un  avantaj in fata Simonei! Ce a spus despre intalnirea cu Halep | Sport.ro
SIMONA HALEP - KIKI BERTENS, in finala la Madrid! Olandeza pleaca cu un avantaj in fata Simonei! Ce a spus despre intalnirea cu Halep | Sport.ro

ATP Delray Beach Open 2019: Fraţii Bryan au câştigat primul titlu de la  revenirea lui Bob, după o finală cu fraţii Skupski. | TENISite
ATP Delray Beach Open 2019: Fraţii Bryan au câştigat primul titlu de la revenirea lui Bob, după o finală cu fraţii Skupski. | TENISite

TRUE STORY: Anul in care Real Madrid a jucat finala Cupei Spaniei impotriva  lui Real Madrid. Cine a castigat :) | Sport.ro
TRUE STORY: Anul in care Real Madrid a jucat finala Cupei Spaniei impotriva lui Real Madrid. Cine a castigat :) | Sport.ro