sân de neiertat vânătoare cine a castigat dintre fcsb si sporting televizor micro Insista

Petrea a cerut aprobarea lui Gigi Becali să mazilească un titular de la FCSB !

Fotbal: FCSB - Viking Stavanger 1-2, în play-off-ul Europa Conference  League | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FCSB - Viking Stavanger 1-2, în play-off-ul Europa Conference League | AGERPRES • Actualizează lumea.

FCSB face show cu Dinu Todoran. A marcat 12 goluri şi a câştigat primele 3  amicale ale verii - Antena Sport
FCSB face show cu Dinu Todoran. A marcat 12 goluri şi a câştigat primele 3 amicale ale verii - Antena Sport

FCSB- Sporting, războiul cifrelor. Cine câstigă diseară meciul anului pe  hârtie?
FCSB- Sporting, războiul cifrelor. Cine câstigă diseară meciul anului pe hârtie?

Silkeborg - FCSB 5-0. „A plouat” cu nota doi după umilința cu Silkeborg »  Jucătorii de la FCSB, repetenți pe linie
Silkeborg - FCSB 5-0. „A plouat” cu nota doi după umilința cu Silkeborg » Jucătorii de la FCSB, repetenți pe linie

Anderlecht - FCSB 2-2. Roş-albaştrii, OUT din Conference League! Andrea  Compagno şi Joyskim Dawa au marcat în remiza cu belgienii - Antena Sport
Anderlecht - FCSB 2-2. Roş-albaştrii, OUT din Conference League! Andrea Compagno şi Joyskim Dawa au marcat în remiza cu belgienii - Antena Sport

FCSB - FC Voluntari. Resentimente din sezonul trecut - Avancronică - LPF

FC Voluntari - FCSB 2-2. Echipa lui Petrea se împiedică uluitor, iar CFR  Cluj poate câștiga titlul dacă învinge U Craiova. Video - Fanatik.ro
FC Voluntari - FCSB 2-2. Echipa lui Petrea se împiedică uluitor, iar CFR Cluj poate câștiga titlul dacă învinge U Craiova. Video - Fanatik.ro

Am fost aproape!" Putea fi una dintre cele mai mari tradari! Un fost  fotbalist de la FCSB a fost la un punct sa semneze cu Dinamo! Ce s-a  intamplat | Sport.ro
Am fost aproape!" Putea fi una dintre cele mai mari tradari! Un fost fotbalist de la FCSB a fost la un punct sa semneze cu Dinamo! Ce s-a intamplat | Sport.ro

FCSB, înaintea primului duel european, cu Saburtalo. ”Vrem să ne impunem  stilul și să controlăm jocul”
FCSB, înaintea primului duel european, cu Saburtalo. ”Vrem să ne impunem stilul și să controlăm jocul”

Octavian Popescu, cifre dezastruoase în FCSB - Anderlecht 0-0! Capitolul  unde a fost cel mai slab jucător de pe teren - Fanatik.ro
Octavian Popescu, cifre dezastruoase în FCSB - Anderlecht 0-0! Capitolul unde a fost cel mai slab jucător de pe teren - Fanatik.ro

Sporting - FCSB 0-0. Roş-albaştrii au făcut un meci mare şi speră la  calificarea în grupele UCL. Pintilii a fost eliminat
Sporting - FCSB 0-0. Roş-albaştrii au făcut un meci mare şi speră la calificarea în grupele UCL. Pintilii a fost eliminat

SPORTING - FCSB // 13 la rând! FCSB e de neoprit în Liga Campionilor când  joacă returul pe teren propriu
SPORTING - FCSB // 13 la rând! FCSB e de neoprit în Liga Campionilor când joacă returul pe teren propriu

Stiri despre FCSB | Sport.ro

FCSB vrea arbitri străini la derby-ul cu CFR, Balaj vine cu altă variantă:  "M-au contactat. Propunerea mea a fost diferită" | EXCLUSIV
FCSB vrea arbitri străini la derby-ul cu CFR, Balaj vine cu altă variantă: "M-au contactat. Propunerea mea a fost diferită" | EXCLUSIV

SPECIAL | Ce fac acum jucătorii care au câștigat ultimul titlu pentru FCSB,  în 2015 | Sport.ro
SPECIAL | Ce fac acum jucătorii care au câștigat ultimul titlu pentru FCSB, în 2015 | Sport.ro

Motivul pentru care FCSB a câștigat meciul cu Universitatea Craiova

CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României.  Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la  0-3 și au împins meciul în prelungiri!
CS Hunedoara – FCSB 3-5, în șaisprezecimile de finală ale Cupei României. Calificare cu emoții pentru bucureșteni, după ce gazdele au revenit de la 0-3 și au împins meciul în prelungiri!

De ce obţine CFR Cluj rezultate?” Unde se face diferenţa între campioana  României şi FCSB: "Aici este altceva" | EXCLUSIV
De ce obţine CFR Cluj rezultate?” Unde se face diferenţa între campioana României şi FCSB: "Aici este altceva" | EXCLUSIV

CFR Cluj şi FCSB se luptă pentru semnătura sa, dar o altă echipă l-ar putea  transfera: ”Acolo mi-aş dori să joc”
CFR Cluj şi FCSB se luptă pentru semnătura sa, dar o altă echipă l-ar putea transfera: ”Acolo mi-aş dori să joc”

FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi  după pauză
FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi după pauză

FCSB a fost învinsă de Sporting Lisabona, scor... | News.ro

Ce spun specialiștii în marketing și branding despre “războiul” din  sufletul steliștilor. „Oamenii vor să știe cu cine să țină” | FCSTEAUA.RO
Ce spun specialiștii în marketing și branding despre “războiul” din sufletul steliștilor. „Oamenii vor să știe cu cine să țină” | FCSTEAUA.RO

Silkeborg - FCSB 5-0. No comment!

Ianis Stoica şi Denis Haruţ vor fi împrumutaţi de FCSB la alt club din  SuperLiga României
Ianis Stoica şi Denis Haruţ vor fi împrumutaţi de FCSB la alt club din SuperLiga României

Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti  s-a parut meciul? - YouTube
Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti s-a parut meciul? - YouTube

Britanicii, corigenţi la geografie. Locul disputării returulul dintre FCSB  şi West Ham le-a pus probleme: ”
Britanicii, corigenţi la geografie. Locul disputării returulul dintre FCSB şi West Ham le-a pus probleme: ”