Mallul căpitan Dezavantaj cine a castigat 100 de titluri la tenis masculin luptă Walter Cunningham păr

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

Rafael Nadal, bornă istorică atinsă în ATP! Spaniolul a câștigat al 100-lea  titlu al carierei | Sport.ro
Rafael Nadal, bornă istorică atinsă în ATP! Spaniolul a câștigat al 100-lea titlu al carierei | Sport.ro

Turnee de tenis şi punctajele aferente acestora

Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă  oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru
Turneul de tenis la JO Tokyo 2020. Program, rezultate, informații de ultimă oră. Ne reprezintă doar Buzărnescu și dublul Niculescu/Olaru

Juniorii - o campanie treizecizero.ro

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Tenis: Casper Ruud a câştigat, la fel ca anul trecut, turneul ATP de la  Gstaad | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Casper Ruud a câştigat, la fel ca anul trecut, turneul ATP de la Gstaad | AGERPRES • Actualizează lumea.

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

Cei mai titrati jucatori de tenis din istorie- Federer, Connors sau Nadal?

Mister 100”. Roger Federer a câştigat titlul cu numărul 100 al carierei, la  Dubai: „Nu
Mister 100”. Roger Federer a câştigat titlul cu numărul 100 al carierei, la Dubai: „Nu

Nadal il ''executa'' pe Kyrgios si castiga titlul la Beijing

Lista jucătorilor înscriși la US Open și decizia luată de americani în  cazul Djokovic
Lista jucătorilor înscriși la US Open și decizia luată de americani în cazul Djokovic

Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA de la San Diego | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek a câştigat turneul WTA de la San Diego | AGERPRES • Actualizează lumea.

Top 5 incasari din tenisul masculin | Transilvania Business

Ce surpriză! Prima jucătoare arabă de tenis care intră în Top 10 WTA!

Top 10 jucatori de tenis din toate timpurile - B IFF

Tenis: Turneul de la Roland Garros - Barbora Krejcikova a câştigat primul  său titlu de Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Roland Garros - Barbora Krejcikova a câştigat primul său titlu de Mare Şlem | AGERPRES • Actualizează lumea.