Mătură În aer liber Motiva cine a câștigat nadal sau țitipass transmisie Spaniolă Morocănos

Anunțul făcut de Rafael Nadal, după titlul câștigat la Roland Garros

15 ani de la primul succes al lui Nadal la Roland Garros. Începutul  dinastiei - Eurosport
15 ani de la primul succes al lui Nadal la Roland Garros. Începutul dinastiei - Eurosport

Rafael Nadal - Castiguri, bio, cariera, viata - Vulping

Rafael Nadal - Wikipedia

Rafael Nadal: „Sunt sigur că un jucător va câștiga mai mult de 22 de Grand  Slam-uri, dar 14 titluri la Roland Garros? Complicat” | Sport.ro
Rafael Nadal: „Sunt sigur că un jucător va câștiga mai mult de 22 de Grand Slam-uri, dar 14 titluri la Roland Garros? Complicat” | Sport.ro

Ce avere are Rafael Nadal, cel mai titrat jucător de tenis din istorie.  Câți bani a făcut din sportul alb | Antena 1
Ce avere are Rafael Nadal, cel mai titrat jucător de tenis din istorie. Câți bani a făcut din sportul alb | Antena 1

Rafa cel Mare. Nadal a câștigat titlul #16 în turneele de Mare Șlem în pas  de defilare, după un prim set aprins. Cronica unei victorii altfel:  intangibil pe serviciu, record perfect pe
Rafa cel Mare. Nadal a câștigat titlul #16 în turneele de Mare Șlem în pas de defilare, după un prim set aprins. Cronica unei victorii altfel: intangibil pe serviciu, record perfect pe

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24

Rafa cel Mare. Nadal a câștigat titlul #16 în turneele de Mare Șlem în pas  de
Rafa cel Mare. Nadal a câștigat titlul #16 în turneele de Mare Șlem în pas de

20-20. Cum a ajuns Rafa Nadal la 20 de titluri de Grand Slam și cum a  evoluat cursa pentru cele mai multe Slamuri - Treizecizero
20-20. Cum a ajuns Rafa Nadal la 20 de titluri de Grand Slam și cum a evoluat cursa pentru cele mai multe Slamuri - Treizecizero

A fost actualizat "clasamentul banilor" din tenisul masculin! Rafa Nadal a  urcat pe locul 2, după Roland Garros - Eurosport
A fost actualizat "clasamentul banilor" din tenisul masculin! Rafa Nadal a urcat pe locul 2, după Roland Garros - Eurosport

Rafael Nadal a câștigat Australian Open – primul jucător care are în  palmares 21 de grand slamuri | Pulsul Iesean
Rafael Nadal a câștigat Australian Open – primul jucător care are în palmares 21 de grand slamuri | Pulsul Iesean

Rafael Nadal a câștigat Australian Open! Spaniolul, recordmen în grand slam  - Primul jucător din lume cu 21 de titluri majore în palmares
Rafael Nadal a câștigat Australian Open! Spaniolul, recordmen în grand slam - Primul jucător din lume cu 21 de titluri majore în palmares

În urmă cu 17 ani, Rafael Nadal câștiga turneul de la Roland Garros pentru  prima oară, la prima participare | Sport.ro
În urmă cu 17 ani, Rafael Nadal câștiga turneul de la Roland Garros pentru prima oară, la prima participare | Sport.ro

Cum a fost surprins Rafael Nadal după ce a câștigat la Roland Garros.  Imagini dureroase cu campionul spaniol VIDEO - Playtech Știri
Cum a fost surprins Rafael Nadal după ce a câștigat la Roland Garros. Imagini dureroase cu campionul spaniol VIDEO - Playtech Știri