troleibuz Tutore leşin cine a câştigat voturile Refuz Marcat Paine Gillic

LIVETEXT: Rezultatele alegerilor prezidențiale din Republica Moldova - cine  câștigă: Maia Sandu sau Igor Dodon? - moldNova
LIVETEXT: Rezultatele alegerilor prezidențiale din Republica Moldova - cine câștigă: Maia Sandu sau Igor Dodon? - moldNova

Statistici după primul tur. Cum și-au împărțit candidații țara și cine a  votat pentru ei - Stirileprotv.ro
Statistici după primul tur. Cum și-au împărțit candidații țara și cine a votat pentru ei - Stirileprotv.ro

FINAL - REZULTATE Europarlamentare 2019 100% din voturi au fost numărate.  PNL e pe primul loc cu 27% / Diferență minusculă între PSD și USR-PLUS  pentru locul doi - HotNews.ro
FINAL - REZULTATE Europarlamentare 2019 100% din voturi au fost numărate. PNL e pe primul loc cu 27% / Diferență minusculă între PSD și USR-PLUS pentru locul doi - HotNews.ro

Alegeri in Republica Moldova Maia Sandu a castigat alegerile, obtinand  57,75% din voturile valabil
Alegeri in Republica Moldova Maia Sandu a castigat alegerile, obtinand 57,75% din voturile valabil

Marcel Ciolacu: Procurorul trebuie să emită mandate de reținere pentru  Clotilde Armand și soțul ei/ Armand: Nu sunt eu în imagini. Îi voi acționa  în judecată/ Scandal după apariția unor imagini în
Marcel Ciolacu: Procurorul trebuie să emită mandate de reținere pentru Clotilde Armand și soțul ei/ Armand: Nu sunt eu în imagini. Îi voi acționa în judecată/ Scandal după apariția unor imagini în

Rezultatele turului I. Cine a câştigat alegerile în Capitală | PUBLIKA .MD  - AICI SUNT ȘTIRILE
Rezultatele turului I. Cine a câştigat alegerile în Capitală | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Alegerile parlamentare în Republica Moldova LIVE UPDATE. Rezultate după  numărarea a 99% din voturi: partidul Maiei Sandu câştigă categoric / AUR  sub 0,5%
Alegerile parlamentare în Republica Moldova LIVE UPDATE. Rezultate după numărarea a 99% din voturi: partidul Maiei Sandu câştigă categoric / AUR sub 0,5%

Alegerile parlamentare de ieri au înregistrat cea mai mică prezenţă la vot  din istorie - YouTube
Alegerile parlamentare de ieri au înregistrat cea mai mică prezenţă la vot din istorie - YouTube

LIVE VIDEO) Rezultate AFTER-POLL: Cine a câștigat alegerile prezidențiale —  Cotidianul
LIVE VIDEO) Rezultate AFTER-POLL: Cine a câștigat alegerile prezidențiale — Cotidianul

Cine a câştigat Alegerile Parlamentare 2020, rezultate preliminare. PSD a  obţinut 30,5%. PNL 29%, iar USR-PLUS 15.9%
Cine a câştigat Alegerile Parlamentare 2020, rezultate preliminare. PSD a obţinut 30,5%. PNL 29%, iar USR-PLUS 15.9%

UPDATE #alegeriRMoldova CEC a centralizat toate procesele verbale: Maia  Sandu a câştigat alegerile cu 57,75% din voturi | AGERPRES • Actualizează  lumea.
UPDATE #alegeriRMoldova CEC a centralizat toate procesele verbale: Maia Sandu a câştigat alegerile cu 57,75% din voturi | AGERPRES • Actualizează lumea.

S-au numarat primele voturi in SUA. Cine a castigat in Dixville Notch si  Millsfield
S-au numarat primele voturi in SUA. Cine a castigat in Dixville Notch si Millsfield

Radio Romania International

Stânga franceză a câştigat cele mai multe voturi în primul tur al  alegerilor parlamentare, conform primelor prognoze de după încheierea  votului | adevarul.ro
Stânga franceză a câştigat cele mai multe voturi în primul tur al alegerilor parlamentare, conform primelor prognoze de după încheierea votului | adevarul.ro

Alegeri în Italia. Exit-poll: Extrema dreaptă se pregătește să câștige  alegerile. Partidul Giorgiei Meloni a obținut 26% din voturi
Alegeri în Italia. Exit-poll: Extrema dreaptă se pregătește să câștige alegerile. Partidul Giorgiei Meloni a obținut 26% din voturi

Alunecos cutie universală atribut voturile romania cine a castigat recolta  Încurcătură Acvariu
Alunecos cutie universală atribut voturile romania cine a castigat recolta Încurcătură Acvariu

Rezultate finale alegeri locale 2020. Cine a câştigat în judeţul Brăila la  primării Consilii Locale - Stirileprotv.ro
Rezultate finale alegeri locale 2020. Cine a câştigat în judeţul Brăila la primării Consilii Locale - Stirileprotv.ro

Alegeri în Republica Moldova: PAS a câştigat peste 85% din voturile din  diasporă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Alegeri în Republica Moldova: PAS a câştigat peste 85% din voturile din diasporă | AGERPRES • Actualizează lumea.

REZULTATE FINALE alegeri prezidenţiale - Ponta - 40,44%, Iohannis - 30,37%.  HARTA VOTULUI. Unde a
REZULTATE FINALE alegeri prezidenţiale - Ponta - 40,44%, Iohannis - 30,37%. HARTA VOTULUI. Unde a

Rezultate alegeri R. Moldova, după numărarea a 99,5% dintre voturi:  Partidul Maiei Sandu a obținut un scor istoric de 52,5% / Doar trei partide  intră în Parlament - HotNews.ro
Rezultate alegeri R. Moldova, după numărarea a 99,5% dintre voturi: Partidul Maiei Sandu a obținut un scor istoric de 52,5% / Doar trei partide intră în Parlament - HotNews.ro

Emmanuel Macron, câştigătorul alegerilor prezidenţiale din Franţa | Europa  | DW | 24.04.2022
Emmanuel Macron, câştigătorul alegerilor prezidenţiale din Franţa | Europa | DW | 24.04.2022

AGORA - Toate voturile au fost procesate. Maia Sandu a devenit prima femeie  președinte a R. Moldova cu 57,75% din voturi (VIDEO)
AGORA - Toate voturile au fost procesate. Maia Sandu a devenit prima femeie președinte a R. Moldova cu 57,75% din voturi (VIDEO)

Alegeri prezidenţiale 2019 – Cine a câştigat alegerile în oraşul Vioricăi  Dăncilă, Videle – PSnews
Alegeri prezidenţiale 2019 – Cine a câştigat alegerile în oraşul Vioricăi Dăncilă, Videle – PSnews

LIVE TEXT Alegeri SUA 2020. Joe Biden conduce alegerile în Arizona,  Georgia, Pennsylvania şi Nevada. Cursa
LIVE TEXT Alegeri SUA 2020. Joe Biden conduce alegerile în Arizona, Georgia, Pennsylvania şi Nevada. Cursa