Fotografie sat bucluc ce a facut halep la tenis azi toaletă Incident, eveniment Alarmant

Simona Halep, salt important în clasamentul WTA, dar și în cel pentru  Turneul Campioanelor. Ce poziții ocupă, de azi - Eurosport
Simona Halep, salt important în clasamentul WTA, dar și în cel pentru Turneul Campioanelor. Ce poziții ocupă, de azi - Eurosport

Video | ”Ce te-a făcut atât de periculoasă?”. Simona Halep, prima reacție  după calificarea în semifinale la Indian Wells
Video | ”Ce te-a făcut atât de periculoasă?”. Simona Halep, prima reacție după calificarea în semifinale la Indian Wells

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport

Simona Halep și Sorana Cârstea au pierdut dramatic în semifinale la  Birmingham! - Eurosport
Simona Halep și Sorana Cârstea au pierdut dramatic în semifinale la Birmingham! - Eurosport

De la ce ora va juca azi Simona Halep primul meci la turneul de la Stuttgart

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Simona Halep debutează cu victorie în sezonul de iarbă și e în optimi la  Birmingham! Următoarea adversară
Simona Halep debutează cu victorie în sezonul de iarbă și e în optimi la Birmingham! Următoarea adversară

E slaba la serva si praf la fileu" | Simona Halep isi CONTRAZICE  contestatarii dupa meciul bun facut in primul tur la Melbourne | Sport.ro
E slaba la serva si praf la fileu" | Simona Halep isi CONTRAZICE contestatarii dupa meciul bun facut in primul tur la Melbourne | Sport.ro

Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp  să se bucure - Playtech Știri
Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp să se bucure - Playtech Știri

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124  WTA a produs șocul startului de turneu!
Simona Halep, eliminare INCREDIBILĂ la US Open! O debutantă de pe locul 124 WTA a produs șocul startului de turneu!

Simona Halep, victorie cu nervi la debutul în turneul de la Washington!

Cahill credea ca se odihneste pentru Wimbledon! GENIAL: ce a facut azi  Simona Halep | Sport.ro
Cahill credea ca se odihneste pentru Wimbledon! GENIAL: ce a facut azi Simona Halep | Sport.ro

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Simona Halep a apărut cu un bandaj pe picior, azi, la Miami. Anunțul făcut  și ce spune de meciul cu Saville - Eurosport
Simona Halep a apărut cu un bandaj pe picior, azi, la Miami. Anunțul făcut și ce spune de meciul cu Saville - Eurosport

Palma primită de Patrick Mouratoglou la US Open azi noapte. Ce a făcut  marea rivală a Simonei Halep după ce românca a pierdut rușinos în primul  tur - Playsport
Palma primită de Patrick Mouratoglou la US Open azi noapte. Ce a făcut marea rivală a Simonei Halep după ce românca a pierdut rușinos în primul tur - Playsport

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep, singura sportivă din România cap de serie la US Open 2022. Cu  ce jucătoare vom participa
Simona Halep, singura sportivă din România cap de serie la US Open 2022. Cu ce jucătoare vom participa