transmisie Discuta Pacific castigator finala masculina tenis cincinnati furtună îndrumare agendă

Ashleigh Barty, campioană la Cincinnati! Australianca a învins-o clar pe  Teichmann în finală - Eurosport
Ashleigh Barty, campioană la Cincinnati! Australianca a învins-o clar pe Teichmann în finală - Eurosport

Tenis știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Turneul de la Cincinnati și-a încununat câștigătorii: Borna Coric la  masculin și Caroline Garcia la feminin | DCNews
Turneul de la Cincinnati și-a încununat câștigătorii: Borna Coric la masculin și Caroline Garcia la feminin | DCNews

Video | Caroline Garcia – Petra Kvitova, finala turneului de la Cincinnati

Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinalele turneului BRD  Bucharest Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinalele turneului BRD Bucharest Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Finala de la Cincinnati a mers într-un singur sens! Cine a pus mâna pe  trofeu
Finala de la Cincinnati a mers într-un singur sens! Cine a pus mâna pe trofeu

Caroline Garcia și Petra Kvitova joacă finala de la Cincinnati

US Open 2022: Ziua când va debuta Simona Halep la Flushing Meadows -  Programul sportivelor din România - HotNews.ro
US Open 2022: Ziua când va debuta Simona Halep la Flushing Meadows - Programul sportivelor din România - HotNews.ro

Finala de vis la Cincinnati si pe tabloul masculin. Cine se va infrunta

VIDEO WTA Cincinnati, finala: Simona Halep vs Garbine Muguruza 1-6, 0-6/  Locul unu mondial - Vis interzis - HotNews.ro
VIDEO WTA Cincinnati, finala: Simona Halep vs Garbine Muguruza 1-6, 0-6/ Locul unu mondial - Vis interzis - HotNews.ro

Alexander Zverev este noul campion olimpic la tenis masculin! ”Călăul” lui  Novak Djokovic, victorie clară în finală
Alexander Zverev este noul campion olimpic la tenis masculin! ”Călăul” lui Novak Djokovic, victorie clară în finală

Tenis: Tecău şi Rojer au ratat calificarea în semifinalele probei de dublu  la Cincinnati (ATP Masters 1.000) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Tecău şi Rojer au ratat calificarea în semifinalele probei de dublu la Cincinnati (ATP Masters 1.000) | AGERPRES • Actualizează lumea.

FINALA US OPEN 2019 | Nadal se teme de Medvedev: "E cel mai greu adversar  posibil!" | Sport.ro
FINALA US OPEN 2019 | Nadal se teme de Medvedev: "E cel mai greu adversar posibil!" | Sport.ro

WTA Cincinnati: Jill Teichmann, calificare în finală unde va da piept cu  liderul mondial Ashleigh Barty - HotNews.ro
WTA Cincinnati: Jill Teichmann, calificare în finală unde va da piept cu liderul mondial Ashleigh Barty - HotNews.ro

Video | Emma Răducanu și Iga Swiatek, eliminate în “optimi” la WTA  Cincinnati
Video | Emma Răducanu și Iga Swiatek, eliminate în “optimi” la WTA Cincinnati

VIDEO Finală neașteptată la Cincinnati - Liderul ATP, învins în semifinale  - HotNews.ro
VIDEO Finală neașteptată la Cincinnati - Liderul ATP, învins în semifinale - HotNews.ro

Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP  din istorie | Digi24
Carlos Alcaraz a câștigat US Open 2022 și devine cel mai tânăr lider ATP din istorie | Digi24

Câștigătorul Turneului de la Cincinnati la masculin

Tsitsipas – Coric, marea finală de la Cincinnati! De la Andrei Pavel nu s-a  mai întâmplat asta în circuitul ATP - Eurosport
Tsitsipas – Coric, marea finală de la Cincinnati! De la Andrei Pavel nu s-a mai întâmplat asta în circuitul ATP - Eurosport

Finală tranșată rapid în Masters-ul de la Cincinnati

tenis Archives - ZiarMM

Tenis: Turneul de la Cincinnati (ATP) - Medvedev şi Tsitsipas, calificaţi  în sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Cincinnati (ATP) - Medvedev şi Tsitsipas, calificaţi în sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.