alcool psihologie Împotriva voinței campionat polo juniori fragil combina Orienta

Doi sportivi oradeni fac parte din lotul echipei nationale de polo...

Campionat Național de Juniori II la polo — Info Mureș

polo juniori - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

România a câștigat grupa preliminară la Campionatul European de Polo,  Under-19, învingând echipa Germaniei
România a câștigat grupa preliminară la Campionatul European de Polo, Under-19, învingând echipa Germaniei

JUNIORI – H2O polo - hold your breath

Campionatul Național U15 la polo pe apă! Două victorii și o înfrângere  pentru CSM Unirea Alba Iulia! (GALERIE FOTO) • Alba Sport
Campionatul Național U15 la polo pe apă! Două victorii și o înfrângere pentru CSM Unirea Alba Iulia! (GALERIE FOTO) • Alba Sport

Echipa de polo a României a fost învinsă în meciul de debut la Europenele  de juniori
Echipa de polo a României a fost învinsă în meciul de debut la Europenele de juniori

Turneul retur al Zonei Nord de la CN de polo juniori II a fost dominat...

Clasament Juniori I Tur, Zona Nord si Sud. – Federația Română de Polo

Polo feminin: România s-a clasat pe locul 14 la Campionatul European  Under-19 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo feminin: România s-a clasat pe locul 14 la Campionatul European Under-19 | AGERPRES • Actualizează lumea.

juniori polo – Federația Română de Polo

Romania Men's U19 National Team Water Polo - Home | Facebook

România s-a calificat la Campionatul European de juniori – Evenimentul Zilei

Aqua Sport | Echipa de polo C.S. Aqua Sport Bucuresti a inceput astazi  meciurile din Campionatul National de Juniori III | Aqua Sport
Aqua Sport | Echipa de polo C.S. Aqua Sport Bucuresti a inceput astazi meciurile din Campionatul National de Juniori III | Aqua Sport

Campionatul Național al junioarelor U15 la polo pe apă! O remiză și o  înfrângere pentru poloistele de la CSM Unirea Alba Iulia! • Alba Sport
Campionatul Național al junioarelor U15 la polo pe apă! O remiză și o înfrângere pentru poloistele de la CSM Unirea Alba Iulia! • Alba Sport

Noua aroganță ProTV: voyo.ro transmite Campionatul European de polo și  Campionatul Mondial de Înot pentru
Noua aroganță ProTV: voyo.ro transmite Campionatul European de polo și Campionatul Mondial de Înot pentru

Naționala masculină de polo juniori s-a calificat la Campionatul European  din Georgia
Naționala masculină de polo juniori s-a calificat la Campionatul European din Georgia

Târgu Mureş a găzduit Campionatul Național de polo juniori II

Campionat National Juniori 1- Turneu Final- - YouTube

CAMPIONAT EUROPEAN POLO JUNIORI - ORADEA

Returul Campionatului National Juniori 2 la Polo pe Apa la Brasov

Polo | Trofeul "Anatolie Grințescu", repetiție în bazinul Dinamo pentru  naționalele României care merg la Campionatul European de Juniori și la  Universiadă. Programul competiției
Polo | Trofeul "Anatolie Grințescu", repetiție în bazinul Dinamo pentru naționalele României care merg la Campionatul European de Juniori și la Universiadă. Programul competiției