stand Ultimul strat campionat de tenis wimblendin Golește gunoiul Clasificare Hopa

Organizatorii de la Wimbledon o vor păți. ATP este gata să le aplice o  sancțiune drastică după ce i-au suspendat pe ruși și pe bieloruși -  Playsport
Organizatorii de la Wimbledon o vor păți. ATP este gata să le aplice o sancțiune drastică după ce i-au suspendat pe ruși și pe bieloruși - Playsport

Finala Wimbledon 2022: Elena Rybakina - Ons Jabeur 3-6, 6-2, 6-2.  Jucătoarea care a învins-o pe Simona Halep a câștigat turneul | Sport.ro
Finala Wimbledon 2022: Elena Rybakina - Ons Jabeur 3-6, 6-2, 6-2. Jucătoarea care a învins-o pe Simona Halep a câștigat turneul | Sport.ro

Oficialii de la Wimbledon menţin planurile pentru un turneu în iunie - GdS

Cum a apărut ideea campionatului de tenis de la Wimbledon

Jucătorii ruși de tenis nu au voie să participe la turneul de la Wimbledon  în acest an (surse)
Jucătorii ruși de tenis nu au voie să participe la turneul de la Wimbledon în acest an (surse)

Urmăriţi campionatul de tenis Wimbledon pe Eurosport 2 ® - Stiri.md

GladiatoRafa” Nadal, în semifinale la Wimbledon, după 4 ore și 20 de minute  de joc. Se va duela cu Nick Kyrgios | Sport.ro
GladiatoRafa” Nadal, în semifinale la Wimbledon, după 4 ore și 20 de minute de joc. Se va duela cu Nick Kyrgios | Sport.ro

Simona Halep - Karolina Muchova, în primul tur la Wimbledon! Live Video

Wimbledon - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Djokovic se răfuiește cu organizatorii de la Wimbledon: „Nu m-am gândit  niciodată că se va întâmpla așa ceva”
Djokovic se răfuiește cu organizatorii de la Wimbledon: „Nu m-am gândit niciodată că se va întâmpla așa ceva”

Wimbledon 2022: Încă o surpriză mare - Finalista de anul trecut, eliminată  de o jucătoare din afara 100 WTA - HotNews.ro
Wimbledon 2022: Încă o surpriză mare - Finalista de anul trecut, eliminată de o jucătoare din afara 100 WTA - HotNews.ro

Serena Williams și-a anunțat revenirea la turneul de la Wimbledon: "Ne  vedem acolo, haideți"
Serena Williams și-a anunțat revenirea la turneul de la Wimbledon: "Ne vedem acolo, haideți"

Ons Jabeur, în semifinale la Wimbledon 2022 / Tunisianca a revenit  spectaculos după ce a pierdut primul set - HotNews.ro
Ons Jabeur, în semifinale la Wimbledon 2022 / Tunisianca a revenit spectaculos după ce a pierdut primul set - HotNews.ro

Tenis - Wimbledon: Iga Swiatek, învinsă în turul 3 de Alize Cornet |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis - Wimbledon: Iga Swiatek, învinsă în turul 3 de Alize Cornet | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rafael Nadal, cale liberă spre finala de la Wimbledon 2022, după victoria  în fața lui Cerundolo
Rafael Nadal, cale liberă spre finala de la Wimbledon 2022, după victoria în fața lui Cerundolo

Efectele războiului asupra jucătorilor de tenis. Ce se întâmplă cu  sportivii ruși la Wimbledon și U.S. Open
Efectele războiului asupra jucătorilor de tenis. Ce se întâmplă cu sportivii ruși la Wimbledon și U.S. Open

Sancțiune-șoc în tenis! La Wimbledon se va juca doar pentru bani, nu și  pentru puncte! De ce a luat ATP această măsură uluitoare - Sportbull
Sancțiune-șoc în tenis! La Wimbledon se va juca doar pentru bani, nu și pentru puncte! De ce a luat ATP această măsură uluitoare - Sportbull

Miza financiară a meciului de la Wimbledon dintre Simona Halep și Magdalena  Frech
Miza financiară a meciului de la Wimbledon dintre Simona Halep și Magdalena Frech

Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația  de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport
Wimbledon - ultimele știri de la Wimbledon: meciuri, rezultate și situația de pe tablourile feminine și masculine - Antena Sport

Decizie revoluţionară în tenisul masculin. ATP a eliminat punctele de  clasament la Wimbledon 2022
Decizie revoluţionară în tenisul masculin. ATP a eliminat punctele de clasament la Wimbledon 2022

Tenis: Novak Djokovic a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Novak Djokovic a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jucătorii deplâng lipsa punctelor de clasament la Grand Slam-ul de la  Wimbledon
Jucătorii deplâng lipsa punctelor de clasament la Grand Slam-ul de la Wimbledon

Elena Rybakina, noua campionă de la Wimbledon 2022

Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set  decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față
Serena Williams a fost eliminată în primul tur la Wimbledon, după un set decisiv antologic + de ce a jucat cu un bandaj pe față

Irina Begu, eliminată în turul trei la Wimbledon - Stirileprotv.ro

Istoria Wimbledon, cel mai popular turneu de tenis. Lucruri mai puțin  știute - IMPACT.ro
Istoria Wimbledon, cel mai popular turneu de tenis. Lucruri mai puțin știute - IMPACT.ro