Pietriș medaliat Recupera bazinul de inot miercurea ciuc Piscina victime camuflaj

Bazinul de înot Rapid a fost redeschis, după aproape 3 luni de la  accidentul în care 18 copii au fost intoxicați
Bazinul de înot Rapid a fost redeschis, după aproape 3 luni de la accidentul în care 18 copii au fost intoxicați

359 opinii despre Piscina "Csiki Csobbanó" (Sala de Fitness) în Harghita

Bazinul Olimpic De înot Din Focșani Este Inaugurat De Liviu Dragnea |  Libertatea
Bazinul Olimpic De înot Din Focșani Este Inaugurat De Liviu Dragnea | Libertatea

CUPA Miercurea Ciuc(ROU) ed. II 2022 | 50 m. backstroke Bodnari Artiom &  Grabovschi Savva - YouTube
CUPA Miercurea Ciuc(ROU) ed. II 2022 | 50 m. backstroke Bodnari Artiom & Grabovschi Savva - YouTube

Ministerul Dezvoltării: La Vaslui se va construi un bazin de înot olimpic |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Ministerul Dezvoltării: La Vaslui se va construi un bazin de înot olimpic | AGERPRES • Actualizează lumea.

NATAŢIE:La Miercurea Ciuc debutează, astăzi, Campionatul Naţional în bazin  de 25 metri | Informația Harghitei - jurnal independent
NATAŢIE:La Miercurea Ciuc debutează, astăzi, Campionatul Naţional în bazin de 25 metri | Informația Harghitei - jurnal independent

Bazinul de înot al clubului Steaua devine câmp de lupta pentru copiii cu  autism – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Bazinul de înot al clubului Steaua devine câmp de lupta pentru copiii cu autism – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Bazinul de înot și polo din Focșani a fost inaugurat joi, 29.03.2018, de  Marian Oprișan și Liviu Dragnea
Bazinul de înot și polo din Focșani a fost inaugurat joi, 29.03.2018, de Marian Oprișan și Liviu Dragnea

Regulamentul de funcționare a Bazinului de înot didactic a fost modificat -  Monitorul de Vrancea
Regulamentul de funcționare a Bazinului de înot didactic a fost modificat - Monitorul de Vrancea

Campionatul Național de înot în bazin de 25 de metri debutează joi la Miercurea  Ciuc
Campionatul Național de înot în bazin de 25 de metri debutează joi la Miercurea Ciuc

Clienti nostrii – Seratel

Bazinul olimpic de înot din Focşani, închis... | News.ro

REVOLTA UNUI CAMPION MONDIAL: Copiii obligați să asculte IMNUL SECUIESC la  Campionatul Național de Înot de la Miercurea Ciuc (VIDEO) – Stiri din  Maramures
REVOLTA UNUI CAMPION MONDIAL: Copiii obligați să asculte IMNUL SECUIESC la Campionatul Național de Înot de la Miercurea Ciuc (VIDEO) – Stiri din Maramures

ULTIMA ORĂ! Bazinul de înot și polo din Focșani a fost inaugurat astăzi de  președintele Marian Oprișan și de Liviu Dragnea, președintele Camerei  Deputaților - Monitorul de Vrancea
ULTIMA ORĂ! Bazinul de înot și polo din Focșani a fost inaugurat astăzi de președintele Marian Oprișan și de Liviu Dragnea, președintele Camerei Deputaților - Monitorul de Vrancea

Sport local: Inotatorul Serban Cotos a urcat de cinci ori pe podiumul  Campionatelor Nationale de Inot de la Miercurea Ciuc » Monitorul de Suceava  - Miercuri, 28 Noiembrie 2018
Sport local: Inotatorul Serban Cotos a urcat de cinci ori pe podiumul Campionatelor Nationale de Inot de la Miercurea Ciuc » Monitorul de Suceava - Miercuri, 28 Noiembrie 2018

Șase înotători de la ”U” participă la campionatul de la Miercurea Ciuc -  "U" Cluj 1919
Șase înotători de la ”U” participă la campionatul de la Miercurea Ciuc - "U" Cluj 1919

CS Tibi și CS Schreiner și-au dat mâna la Cupa„Csiki Csobbanó” din Miercurea  Ciuc. Rezultatul: 44 de medalii! | Sportul Bistrițean
CS Tibi și CS Schreiner și-au dat mâna la Cupa„Csiki Csobbanó” din Miercurea Ciuc. Rezultatul: 44 de medalii! | Sportul Bistrițean

Finalul Nationalelor de Natatie la Miercurea Ciuc. Ziua a 4-a

România, țara cu un singur bazin omologat internațional | Newsweek Romania

Copii Obligați Să Asculte Imnul Secuiesc La Campionatul Național De înot De  La Ciuc | Libertatea
Copii Obligați Să Asculte Imnul Secuiesc La Campionatul Național De înot De La Ciuc | Libertatea

Primul concurs de înot de la bazinul din Sud | Jurnal de Vrancea - Stiri  din Vrancea si Focsani
Primul concurs de înot de la bazinul din Sud | Jurnal de Vrancea - Stiri din Vrancea si Focsani

FOTO! Bazinul de Înot de la Focșani, "cel mai frumos și cel mai curat din  țară" - Monitorul de Vrancea
FOTO! Bazinul de Înot de la Focșani, "cel mai frumos și cel mai curat din țară" - Monitorul de Vrancea

Peste 300 de sportivi din toată țara participa la competiția de înot de la Miercurea  Ciuc ©
Peste 300 de sportivi din toată țara participa la competiția de înot de la Miercurea Ciuc ©