toamnă agenţie pace bavarezii au marcat Stea Nebun Planetă

Video | Bayern Munchen - Gladbach 1-1. Primul pas greșit pentru bavarezi în  noul sezon
Video | Bayern Munchen - Gladbach 1-1. Primul pas greșit pentru bavarezi în noul sezon

VIDEO | Bayern - Leverkusen 4-0. Bavarezii nu le-au dat nicio şansă  ”farmaciştilor” şi i-au zdrobit clar
VIDEO | Bayern - Leverkusen 4-0. Bavarezii nu le-au dat nicio şansă ”farmaciştilor” şi i-au zdrobit clar

Video | Augsburg - Bayern Munchen 1-0. Prima înfrângere a sezonului de  Bundesliga pentru bavarezi
Video | Augsburg - Bayern Munchen 1-0. Prima înfrângere a sezonului de Bundesliga pentru bavarezi

VIDEO | Bayern Munchen – Borussia Dortmund 3-1. Bavarezii bifează al 10-lea  titlu la rând
VIDEO | Bayern Munchen – Borussia Dortmund 3-1. Bavarezii bifează al 10-lea titlu la rând

Video | Bayern Munchen - Bayer Leverkusen 1-1. Thomas Muller și-a dat  autogol și bavarezii au pierdut puncte prețioase
Video | Bayern Munchen - Bayer Leverkusen 1-1. Thomas Muller și-a dat autogol și bavarezii au pierdut puncte prețioase

Video | Bayern Munchen - Mainz 6-2. Scor de tenis pentru bavarezi, care  veneau după 3-0 cu Barcelona
Video | Bayern Munchen - Mainz 6-2. Scor de tenis pentru bavarezi, care veneau după 3-0 cu Barcelona

Video | Bayern Munchen - Hertha 2-2. Debut de sezon fără victorie pentru  bavarezi - nu s-a mai întâmplat din 2011
Video | Bayern Munchen - Hertha 2-2. Debut de sezon fără victorie pentru bavarezi - nu s-a mai întâmplat din 2011

VIDEO Champions League: Barcelona, învinsă de Bayern Munchen - Catalanii cu  ocaziile, bavarezii cu golurile - HotNews.ro
VIDEO Champions League: Barcelona, învinsă de Bayern Munchen - Catalanii cu ocaziile, bavarezii cu golurile - HotNews.ro

Video | Plzen - Bayern Munchen 2-4. Bavarezii au turat motoarele doar o  repriză și au obținut ”biletele” pentru optimile UCL
Video | Plzen - Bayern Munchen 2-4. Bavarezii au turat motoarele doar o repriză și au obținut ”biletele” pentru optimile UCL

VIDEO | Bayern e din nou campioană. Bavarezii au câştigat derby-ul cu  Dortmund şi au cucerit cel de-al zecelea titlu consecutiv
VIDEO | Bayern e din nou campioană. Bavarezii au câştigat derby-ul cu Dortmund şi au cucerit cel de-al zecelea titlu consecutiv

Numai Bayern! Bavarezii au câștigat al zecelea titlu consecutiv după  victoria din derby-ul cu Dortmund | Sport.ro
Numai Bayern! Bavarezii au câștigat al zecelea titlu consecutiv după victoria din derby-ul cu Dortmund | Sport.ro

Bayern, lider în Germania. Bavarezii au trecut cu 0-3 de Salke 04

Dortmund a facut-o pe Bayern Munchen campioana. Bavarezii au castigat  titlul pentru a noua oara la rand
Dortmund a facut-o pe Bayern Munchen campioana. Bavarezii au castigat titlul pentru a noua oara la rand

Video | FC Koln - Bayern Munchen 1-4. Bavarezii au marcat trei goluri în  primele 12 minute
Video | FC Koln - Bayern Munchen 1-4. Bavarezii au marcat trei goluri în primele 12 minute

Bayern Munchen a făcut instrucție cu Bayer Leverkusen (5-1) - Bavarezii, pe  primul loc în Bundesliga | replicaonline.ro
Bayern Munchen a făcut instrucție cu Bayer Leverkusen (5-1) - Bavarezii, pe primul loc în Bundesliga | replicaonline.ro

Dortmund a fost învinsă înainte de derby-ul cu Bayern! Bavarezii au picat  pe 3. Cum arată clasamentul din Bundesliga - Eurosport
Dortmund a fost învinsă înainte de derby-ul cu Bayern! Bavarezii au picat pe 3. Cum arată clasamentul din Bundesliga - Eurosport

Bayern Munchen și restul » Bavarezii au câștigat al 10-lea titlu la rând în  Bundesliga, după 3-1 cu Borussia Dortmund
Bayern Munchen și restul » Bavarezii au câștigat al 10-lea titlu la rând în Bundesliga, după 3-1 cu Borussia Dortmund

VIDEO ǀ Bayern a făcut spectacol cu Mainz în Bundesliga! Bavarezii s-au  impus la scor de tenis
VIDEO ǀ Bayern a făcut spectacol cu Mainz în Bundesliga! Bavarezii s-au impus la scor de tenis

Bayern Munchen – Borussia Dortmund | Bavarezii pot câștiga matematic titlul  în fața rivalei - Eurosport
Bayern Munchen – Borussia Dortmund | Bavarezii pot câștiga matematic titlul în fața rivalei - Eurosport

Bayern Munchen show. Un 7-0 răsunător, iar bavarezii au stabilit un nou  record istoric în Bundesliga. Cifre ireale
Bayern Munchen show. Un 7-0 răsunător, iar bavarezii au stabilit un nou record istoric în Bundesliga. Cifre ireale

P) Dortmund – Bayern: bavarezii au 8 victorii consecutive în „Der  Klassiker”! – The News Romania
P) Dortmund – Bayern: bavarezii au 8 victorii consecutive în „Der Klassiker”! – The News Romania

VIDEO | Barcelona – Bayern 0-3, bavarezii nu iartă nici de data asta. Ajax  – Liverpool 0-3, ”cormoranii” au câştigat fără emoţii. Meciuri  spectaculoase şi în celelalte dueluri ale serii
VIDEO | Barcelona – Bayern 0-3, bavarezii nu iartă nici de data asta. Ajax – Liverpool 0-3, ”cormoranii” au câştigat fără emoţii. Meciuri spectaculoase şi în celelalte dueluri ale serii

Video | Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se  califică în sferturile de finală ale UCL
Video | Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se califică în sferturile de finală ale UCL

Bundesliga | FC Bayern Romania

Video | Bochum – Bayern 0-7. Bavarezii au făcut “instrucție”. Matthijs de  Ligt, primul gol pentru Bayern
Video | Bochum – Bayern 0-7. Bavarezii au făcut “instrucție”. Matthijs de Ligt, primul gol pentru Bayern

Bayern defilează în Bundesliga! Bavarezii, succes clar la Stuttgart! Gnabry  - hattrick, Lewandwoski - dublă - Eurosport
Bayern defilează în Bundesliga! Bavarezii, succes clar la Stuttgart! Gnabry - hattrick, Lewandwoski - dublă - Eurosport