Margaretă Testul Derbeville a preda baschet euro cluj spectru Marfuri diverse Opune

VIDEO | Jl Bourg - ”U” BT Cluj 88-85. Eşec pentru campioana României, în  primul meci din EuroCup
VIDEO | Jl Bourg - ”U” BT Cluj 88-85. Eşec pentru campioana României, în primul meci din EuroCup

Baschet masculin: U-BT Cluj a trecut cu bine şi de al 16-lea val în Liga  Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj a trecut cu bine şi de al 16-lea val în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSO Voluntari a provocat a doua înfrângere stagională celor de la ”U” BT  Cluj-Napoca, în Liga Naţională de baschet
CSO Voluntari a provocat a doua înfrângere stagională celor de la ”U” BT Cluj-Napoca, în Liga Naţională de baschet

Baschet / Campioana U-BT Cluj Napoca, învinsă de Umana Reyer Venezia, în  grupele EuroCup | Cuget Liber
Baschet / Campioana U-BT Cluj Napoca, învinsă de Umana Reyer Venezia, în grupele EuroCup | Cuget Liber

U-BT Cluj Napoca - Basketball Champions League 2022 - FIBA.basketball

U BT Cluj-Napoca va participa în stagiunea viitoare din EuroCup - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
U BT Cluj-Napoca va participa în stagiunea viitoare din EuroCup - Baschet.ro | Totul despre Baschet

Junior Group A Standing... - European Youth Basketball League | Facebook

A venit momentul primei victorii la baschet feminin - "U" Cluj 1919

U” BT Cluj, victorie categorică cu CSU Sibiu în derby-ul Ardealului la  baschet
U” BT Cluj, victorie categorică cu CSU Sibiu în derby-ul Ardealului la baschet

U-BT Cluj obține primul succes din istorie în EuroCup - Baschet.ro | Totul  despre Baschet
U-BT Cluj obține primul succes din istorie în EuroCup - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U-BT Cluj-Napoca o învinge pe Oostende și se califică în sferturile de  finală ale Ligii Campionilor!
U-BT Cluj-Napoca o învinge pe Oostende și se califică în sferturile de finală ale Ligii Campionilor!

Eșec pentru U BT Cluj în al doilea meci din FIBA Euro Cup

U-BT Cluj - Venezia, în grupa A din Eurocup la baschet masculin, live

U-BT Cluj obtine prima victorie in grupele EuroCup - Onlinesport.ro

U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Ludwigsburg, în primul meci din  sferturile de finală din Champions League la baschet masculin
U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Ludwigsburg, în primul meci din sferturile de finală din Champions League la baschet masculin

U-BT Cluj-Napoca a câștigat Supercupa României pentru a patra oară, la  baschet masculin / Au trecut de CSO Voluntari cu scorul 78-76
U-BT Cluj-Napoca a câștigat Supercupa României pentru a patra oară, la baschet masculin / Au trecut de CSO Voluntari cu scorul 78-76

Baschet masculin: U BT Cluj - Umana Reyer... | News.ro

U BT Cluj-Napoca este noua campioană a României - Baschet.ro | Totul despre  Baschet
U BT Cluj-Napoca este noua campioană a României - Baschet.ro | Totul despre Baschet

U-BT Cluj-Napoca încheie parcursul istoric din Champions League, într-o  atmosferă absolut fenomenală
U-BT Cluj-Napoca încheie parcursul istoric din Champions League, într-o atmosferă absolut fenomenală

Eurocup 2022 – Totul Despre Competiția Unde Joacă U-BT Cluj

Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, la prima victorie în EuroCup | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, la prima victorie în EuroCup | AGERPRES • Actualizează lumea.