Revelion de 5* in Didim - Maxeria Blue Didyma, Didim, Turcia - Sejururi cu  autocarul din Iasi
Revelion de 5* in Didim - Maxeria Blue Didyma, Didim, Turcia - Sejururi cu autocarul din Iasi

Iaşi/ Vlad Mercori, la Romanian Creative Week: Tehnologia blockchain -  următoarea eră tehnologică | AGERPRES • Actualizează lumea.
Iaşi/ Vlad Mercori, la Romanian Creative Week: Tehnologia blockchain - următoarea eră tehnologică | AGERPRES • Actualizează lumea.

Iasi – Destinatia Anului si Surpriza Anului 2022. Ce sa vizitezi si sa faci  in Iasi
Iasi – Destinatia Anului si Surpriza Anului 2022. Ce sa vizitezi si sa faci in Iasi

Anuarul Universitatii din Iasi 1901-1902

CFR Cluj, gata pentru "cel mai important meci al anului". De ce se  consideră campioana dezavantajată în derby-ul cu FCSB
CFR Cluj, gata pentru "cel mai important meci al anului". De ce se consideră campioana dezavantajată în derby-ul cu FCSB

FC Politehnica Iasi - PAUZĂ Gazdele au marcat de 3 ori în primele 15  minute. | Facebook
FC Politehnica Iasi - PAUZĂ Gazdele au marcat de 3 ori în primele 15 minute. | Facebook

FC Arges e la 4 puncte de playoff dupa 2-1 cu Poli Iasi! Malele NU mai  poate fi tinut la Pitesti: dubla cu Iasul. Cum arata clasamentul | Sport.ro
FC Arges e la 4 puncte de playoff dupa 2-1 cu Poli Iasi! Malele NU mai poate fi tinut la Pitesti: dubla cu Iasul. Cum arata clasamentul | Sport.ro