feminin Simplitate înălțați andrei petreanu tenis junior Berri stare Bandit

Aur adus pentru România de echipajul feminin de 8+1! Final senzațional în  fața britanicelor - Antena Sport
Aur adus pentru România de echipajul feminin de 8+1! Final senzațional în fața britanicelor - Antena Sport

Canotaj / Remarcabil! România a obţinut 7 medalii la Europenele de juniori

Video&Foto | 'Tricolorii', la putere! România a dominat Campionatul  European de canotaj pentru juniori
Video&Foto | 'Tricolorii', la putere! România a dominat Campionatul European de canotaj pentru juniori

Lifestyle, sport, timp liber - romaniaculturala.ro

Calatorie in trecut. Cum ar fi fost daca ...

Secretele revenirii canotajului românesc în elita mondială. Părerea...

Comitetul Olimpic și Sportiv Român - Publications | Facebook | Bucharest RO

Canotaj: Unsprezece echipaje româneşti, calificate în finalele Europenelor  Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: Unsprezece echipaje româneşti, calificate în finalele Europenelor Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.

CE Canotaj (juniori): România, primul loc în clasamentul pe națiuni -  "Tricolorii" au cucerit cinci medalii de aur și una de argint - HotNews.ro
CE Canotaj (juniori): România, primul loc în clasamentul pe națiuni - "Tricolorii" au cucerit cinci medalii de aur și una de argint - HotNews.ro

Florin Segărceanu, campionul României la tenis de câmp, azi mentor pentru  copiii care vor să facă performanță în golf. Cum arată povestea copilului  crescut pe terenul de tenis pentru care a cântat
Florin Segărceanu, campionul României la tenis de câmp, azi mentor pentru copiii care vor să facă performanță în golf. Cum arată povestea copilului crescut pe terenul de tenis pentru care a cântat

Canotaj: România a cucerit 5 medalii de aur şi 4 de argint la Europenele  Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit 5 medalii de aur şi 4 de argint la Europenele Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.

SPORT FAN CLUB: aprilie 2012

RETROSPECTIVĂ 2021 Elisabeta Lipă: Pe cât de greu a fost 2021, pe atât de  bun a fost pentru canotaj | AGERPRES • Actualizează lumea.
RETROSPECTIVĂ 2021 Elisabeta Lipă: Pe cât de greu a fost 2021, pe atât de bun a fost pentru canotaj | AGERPRES • Actualizează lumea.

Canotaj: România a cucerit şase medalii la Cupa Mondială de la Lucerna |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit şase medalii la Cupa Mondială de la Lucerna | AGERPRES • Actualizează lumea.

Canotaj: România a cucerit două medalii de aur şi una de bronz la  Mondialele de juniori de la Plovdiv | AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit două medalii de aur şi una de bronz la Mondialele de juniori de la Plovdiv | AGERPRES • Actualizează lumea.

Șapte medalii pentru România la Campionatele Europene de canotaj pentru  juniori - Ordinea Zilei
Șapte medalii pentru România la Campionatele Europene de canotaj pentru juniori - Ordinea Zilei

"E David Popovici al canotajului!" Cine a impresionat-o pe Elisabeta Lipă  la Mondialele din Cehia - Eurosport
"E David Popovici al canotajului!" Cine a impresionat-o pe Elisabeta Lipă la Mondialele din Cehia - Eurosport

România are și viitor la canotaj: 5 medalii de aur la CE de juniori

Echipajele românești au obținut 12 medalii la Campionatul European U23

Juniorii de la Canotaj, 5 medalii de aur și una de argint la Europenele de  la Munchen! România, locul 1 în clasamentul pe națiuni!
Juniorii de la Canotaj, 5 medalii de aur și una de argint la Europenele de la Munchen! România, locul 1 în clasamentul pe națiuni!

Canotajul ține steagul sus. Șapte medalii la Campionatele Europene de  juniori, dintre care patru de aur
Canotajul ține steagul sus. Șapte medalii la Campionatele Europene de juniori, dintre care patru de aur

Canotaj: România a cucerit şapte medalii la Europenele de juniori de la  Belgrad | AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit şapte medalii la Europenele de juniori de la Belgrad | AGERPRES • Actualizează lumea.