Springboard Poate FALS acs poli cfr cluj digi live Debitarea zebră Eveniment

VIDEO ACS Poli-CFR Cluj 1-0. Boldea a adus victoria, cu un gol superb în  minutul 76
VIDEO ACS Poli-CFR Cluj 1-0. Boldea a adus victoria, cu un gol superb în minutul 76

Video | CFR Cluj - Poli Timișoara 2-2. Gazdele au egalat din penalty-uri

ACS Poli Timișoara, la un pas de trei puncte cu CFR Cluj: 2-2 după un meci  nebun în Gruia. Vezi golurile! | Digi24
ACS Poli Timișoara, la un pas de trei puncte cu CFR Cluj: 2-2 după un meci nebun în Gruia. Vezi golurile! | Digi24

ZiDeMeci | Rapid - CFR Cluj 20:30 Live: DigiSport 1, TelekomSport 1,  LookSport + - YouTube
ZiDeMeci | Rapid - CFR Cluj 20:30 Live: DigiSport 1, TelekomSport 1, LookSport + - YouTube

Digi Sport Special | Analizam impreuna prima repriza a partidei dintre FCSB  si ACS Poli Timisoara --->> https://goo.gl/hsUCPc | By Digi Sport | Facebook
Digi Sport Special | Analizam impreuna prima repriza a partidei dintre FCSB si ACS Poli Timisoara --->> https://goo.gl/hsUCPc | By Digi Sport | Facebook

VIDEO CFR Cluj – ACS Poli 2-2. Meci nebun, cu 3 eliminați și 17 "galbene"!

VIDEO CFR Cluj - ACS Poli Timişoara 1-0. A cincea victorie consecutivă a  liderului
VIDEO CFR Cluj - ACS Poli Timişoara 1-0. A cincea victorie consecutivă a liderului

VIDEO Kapetanos a înscris din nou! CFR Cluj - ACS Poli Timişoara 4-0!