contrabandă ascuțit şef 125 k tenis Membru În mila lui plută

Emma Răducanu, înfrângere la limită în finala din Chicago!

Eșec neașteptat suferit de Sorana Cîrstea la București! Principala favorită  a sfârșit eliminată în primul tur de numărul 118 WTA | Sport.ro
Eșec neașteptat suferit de Sorana Cîrstea la București! Principala favorită a sfârșit eliminată în primul tur de numărul 118 WTA | Sport.ro

Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București!  A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro
Irina Begu, campioana incontestabilă a turneului WTA 125k de la București! A învins-o pe unguroaica Jani, scor 6-3, 6-3 | Sport.ro

Irina Begu se califică în finala turneului WTA 125k de la București.  Jaqueline Cristian e în finală la Le Neubourg - Treizecizero
Irina Begu se califică în finala turneului WTA 125k de la București. Jaqueline Cristian e în finală la Le Neubourg - Treizecizero

Indian Wells (125 K): Irina Begu, în optimi - A pierdut doar două game-uri  cu Taylor Townsend - HotNews.ro
Indian Wells (125 K): Irina Begu, în optimi - A pierdut doar două game-uri cu Taylor Townsend - HotNews.ro

Irina Begu, calificată în turul al doilea la Indian Wells (WTA 125 K  Series) | replicaonline.ro
Irina Begu, calificată în turul al doilea la Indian Wells (WTA 125 K Series) | replicaonline.ro

Kumkhum, Khromacheva book Mumbai 125K final clash

Ana Bogdan, în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges |  replicaonline.ro
Ana Bogdan, în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges | replicaonline.ro

Juvan upsets Krunic to reach Bol 125K semifinals

Irina Begu s-a calificat în finala Indian Wells (WTA 125K Series). Ea va  reveni în Top 100 - Eurosport
Irina Begu s-a calificat în finala Indian Wells (WTA 125K Series). Ea va reveni în Top 100 - Eurosport

ZooTennis: Four US Juniors Receive Wild Cards at WTA 125 Dow Tennis  Classic; Wolf, Nakashima Win Challenger Titles; Kirkov Claims Tallahassee  $15K; Three More US ITF Junior Circuit Champions
ZooTennis: Four US Juniors Receive Wild Cards at WTA 125 Dow Tennis Classic; Wolf, Nakashima Win Challenger Titles; Kirkov Claims Tallahassee $15K; Three More US ITF Junior Circuit Champions

Entry list WTA 125K Belgrado 2021 - Canal Tenis

WTA 125k “Prague Open” 2020: Monica Niculescu şi Jaqueline Cristian au  câştigat astăzi în primul tur | TENISite
WTA 125k “Prague Open” 2020: Monica Niculescu şi Jaqueline Cristian au câştigat astăzi în primul tur | TENISite

Ya está la lista de jugadoras para el Argentina Open WTA 125K - Info  Destinos Viajes y Eventos
Ya está la lista de jugadoras para el Argentina Open WTA 125K - Info Destinos Viajes y Eventos

Tenis: Sorana Cîrstea a abandonat în sferturi la Limoges (WTA 125 K)

Sorana Cîrstea, calificată în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges  | replicaonline.ro
Sorana Cîrstea, calificată în sferturile turneului WTA 125 K de la Limoges | replicaonline.ro

Tenis: Andreea Mitu a câştigat titlul în proba de dublu la Praga (WTA 125K)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Andreea Mitu a câştigat titlul în proba de dublu la Praga (WTA 125K) | AGERPRES • Actualizează lumea.

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Ana Bogdan, campioană a turneului WTA 125k de la Iași! Românca a învins-o  pe Udvardy din Ungaria, în finală | Sport.ro
Ana Bogdan, campioană a turneului WTA 125k de la Iași! Românca a învins-o pe Udvardy din Ungaria, în finală | Sport.ro

Patricia Țig a câștigat primul trofeu WTA 125K din carieră și va urca în  top 150 mondial
Patricia Țig a câștigat primul trofeu WTA 125K din carieră și va urca în top 150 mondial

Tenis: Irina Begu, în semifinalele turneului de la Indian Wells (WTA 125 K  Series) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, în semifinalele turneului de la Indian Wells (WTA 125 K Series) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Iași, capitala tenisului, imediat după Wimbledon: orașul-emblemă al  Moldovei va organiza un turneu WTA | Sport.ro
Iași, capitala tenisului, imediat după Wimbledon: orașul-emblemă al Moldovei va organiza un turneu WTA | Sport.ro